Weryfikowany jest Twój numeru telefonu, karta płatnicza, pin w aplikacji oraz płatność bankowa. Nasze kamery obserwują, które produkty bierzesz z półki i doliczają Ci je do rachunku. Asortyment Żabki Nano w Fabryce Norblina liczy ok. 400 produktów.
Sieci handlowe
Nie możemy się już doczekać dalszego zacieśniania naszej współpracy z Żabką. Dzięki rozwojowi kolejnych sklepów Żabka Nano, napędzanych przez PayPal dotyka 5 -letniego niskiego czasu na akumulację akcji naszą technologię, zrewolucjonizujemy zakupy – mówi Steve Gu, CEO i współzałożyciel AiFi. Placówki Żabka Nano są już testowane przez klientów w 25 lokalizacjach w 6 miastach w kraju. Mogą z nich korzystać klienci w Gdańsku, Krakowie, Piasecznie, Poznaniu, Sopocie i Warszawie.
Żabka Nano wykorzystuje innowacyjne metody autoryzacji i płatności za zakupy. Pierwsze placówki były połączone z aplikacją mobilną sieci, która umożliwiała zarówno wejście do środka, jak i płatność za zakupy. Obecnie, w modelu store-in-the-store, rozwijany jest koncept umożliwiający wstęp do placówki przy wykorzystaniu dowolnej karty płatniczej. Same zakupy trwają tylko chwilę, a płatność realizowana jest automatycznie. Obecnie, w modelu sklep w sklepie, rozwijany jest koncept umożliwiający wstęp do placówki przy wykorzystaniu dowolnej karty płatniczej. Placówka Żabka Nano wykorzystuje innowacyjną metodę autoryzacji i płatności za zakupy, wdrożoną we współpracy z Adyen.
Żabka Lublin – sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne
- Po prostu bierzesz produkty i wychodzisz, a płatność zostanie pobrana automatycznie.
- Każdy z nich wykorzystuje technologię opracowaną w ścisłej współpracy z amerykańską firmą technologiczną AiFi.
- Zakup startera lub doładowania do telefonu też nie stanowią już problemu.
- Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów dawnego przedsiębiorstwa Norblin, Bracia Buch i T.
Pierwsze sklepy były wyposażone w aplikacje mobilne, dzięki którym klienci mogli wejść i zapłacić, natomiast sklep Żabka Nano akceptuje karty kredytowe i debetowe. Jak zobaczyć i prognozy rynku Oznacza to, że nie ma już potrzeby, aby klienci czekali na kasę. Zaawansowane technologie uczenia maszynowego i wizji komputerowej AiFi umożliwiają tym sklepom oferowanie metod płatności bez tarcia. Klienci mogą po prostu użyć swojego smartfona do skanowania produktów, a następnie zapłacić za pomocą jednego przycisku.
Technologia AiFi, która jest wykorzystywana w sklepach Żabki, spełnia tę potrzebę. Jest to świetny sposób na utrzymanie konkurencyjności i zaspokojenie potrzeb większego rynku. Sieć sklepów Żabka w ostatnich latach się rozrasta. W Rondo Hakena Park działa obecnie ponad 6,5 tys.
Stworzyła i doskonali własny koncept autonomiczny – we współpracy z AiFi Grupa Żabka powstała Żabkę Nano i otworzyła pierwszy autonomiczny sklep w czerwcu 2021 roku w Poznaniu. Placówki pod tym szyldem są już obecne w 25 lokalizacjach w sześciu miastach w kraju. W centrach miast, na dworcach kolejowych, stacjach metra, na terenie uczelni czy sklepów wielkopowierzchniowych jak np.
Namioty dachowe do samochodu: wszystko, co chcesz o nich wiedzieć
Zapomnij o kolejkach i skanowaniu każdej rzeczy.Jeśli masz już wszystko – możesz lecieć dalej! Płatność za zakupy pobierzemy automatycznie z Twojej karty. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp.
Żabka Nano to pionierski projekt sieci Żabka, wprowadzający najnowocześniejsze technologie na polskim rynku handlu detalicznego. Działając na zasadzie autonomicznych sklepów, Żabka Nano to nowa era w zakupach. Dzięki połączeniu sztucznej inteligencji i systemu kamer, proces zakupów jest prosty, wygodny i szybki. Nie ma tu kas ani obsługi, po prostu bierzesz produkty z półki i wychodzisz, a płatność za zakupy zostanie automatycznie pobrana z Twojej karty.
Mobilna produktywność i rozwój – TOP 5 produktów – Najlepsze czytniki ebooków i nie tylko
Machine learning, rozpozna zdjęte z półek produkty, naliczy odpowiednią kwotę, po czym automatycznie sfinalizuje eSignal Forex Platforma handlowa płatność za pomocą wykorzystanej przy wejściu karty płatniczej. System nie identyfikuje klientów, nie zapamiętuje również obrazu, co gwarantuje pełne zachowanie prywatności i bezpieczeństwo. Stosowana we wszystkich sklepach innowacyjna platforma AiFi jest rozwiązaniem opartym na kamerach, wykorzystującym komputerową wizję i tzw. Machine learning do rozpoznawania zdjętych z półek produktów i automatycznie finalizującym płatność po wyjściu ze sklepu.